| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

Salutare, am patit ceva la skipe, dupa ce ma conectez imi zice ca skipe nu se poate conecta. Cum pot sa-o rezolv.

3 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Reinstaleaza skipe-ul, asa mi-a facut si mie odata si asta a fost solutia

| Jora_Alexandruemilian_1990 explică:

Hrib_Eeika_2000 am incercat si cu alte conturi

| Hrib_Erika_2000 a răspuns:

Pai schimba-ti parola cu ajutorul e-mailului. Acolo la skype cand vrei sa iti accesezi contul undeva mai jos ai "Am uitat parola" apasa acolo si iti vei putea schimba cu ajutorul instructiunilor date parola cu ajutorul e-mailului.

Fundăă? :3