| Slash1 a întrebat:

Salutare. Am probleme cu messenger-ul. De aproape 1 luna nu mai pot sa bag id-uri in lista. Imi scrie,, There was an error in the server while trying to add a contact.Please try again" si nici daca ma baga pe mine cineva in lista nu-mi aparea ca acea persoana este online si imi apare la address book nu in lista in care-mi apar prietenii. Ce trebuie sa fac am citit pe net si am vazut ca trebuie sa mai astepti 1 zi, 2 dar eu am facut luna si nici acum nu pot baga alte id-uri. Am messenger 9. Va rog mult de tot sa ma ajutati dau urgent funda + vot happy

2 răspunsuri:
| alinionutz670 a răspuns:

Pai dezinstaleaza messengerul si ia-l pe asta de aici :http://messenger.yahoo.com/download/ succes!

| Xand3yutzaaaX a răspuns:

Incearca sa intrii pe yahoo.com,dupa o sa-ti apara in stanga Messenger(us), dai click, dupa un patratel pe care scrie Download Now si dupa iti instalezi Messenger 11 e mai bun si nu iti sterge prietenii din lista.