| UnchiulRamiz a întrebat:

Salutare! Am pus pin la istoricul messenger pe Facebook, faza e ca nu ma mai pot conecta acum decat de pe telefonul de pe care am setat parola. Cum fac sa anulez parola?

1 răspuns:
| VENON a răspuns:

Atunci când ai activat 2step factor ai avut de completat cu răspunsuri la anumite întrebări, te duci în setări, "forgot password" și imediat îți va apărea mesajul, conectează prin alte modalități, și îți vor cere să confirmi prin SMS, evident bifezi "nu am acces la acel dispozitiv" acolo îți vor pune automat acele întrebări secrete, răspunzi corect și elimini 2step password?