| anonim_4396 a întrebat:

Salutare...am si eu mica intrebare pentru cei care se pricep de curand ni s-a spus la scoala ca trebuie sa facem un atestat pentru calificare sau cevva de genul...si mia picat sa scriu despre tema "medi de afisare a imaginii" si nu stiu ce sa scriu sau despre ce cina ma poate ajuta dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie despre histograme de exemplu happy

2 răspunsuri:
| Alin932010 a răspuns (pentru anonim_4396):

Blackie mersi dar eu voiam sa stiu despre ce sa scriu nu material pentru ca e ffff putin si mie imi trebuie 15 pag!

| anonim_4396 explică (pentru Alin932010):

Scrie despre histograme de exemplu happy