| OnlyMeDragosh94 a întrebat:

Salutare, am si eu o probelma la Nokia E71, nu pot sa bag teme si jocuri, imi apar cu "?" ma poate ajuta cineva va rog frumos?

3 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Vezi daca e exact aceeasi versiune de symbian cu jocurile daca nu cumva e71 e s5v3

| ScorpionScream a răspuns:

Verifici. majoritatea fisierelor la teme si jocuri trebuie' sa fie (.sys) sau (. sysx)winking. Daca nu deschide fisierul, te duci la un RESOFT daca e in garantie. Daca nu e in garantie platesti si gata.

| OnlyMeDragosh94 explică:

Temele si jocurile sunt Sis, da faza e ca eu l'am dat la schimb pe un alt tel vechi rau, si nu stiu cum sa rezolv problema asta. cu "?"