| sebi88k a întrebat:

Salutare, am si eu o problema. De cateva luni nu pot sa-mi mai vad pozele stocate in PC. Imi apare de fiecare data cand vreau sa vad o poza "send / don't send error". Va rog sa ma ajutati sa-mi recapat pozele, nu vreau sa-mi sterg toate amintirile doar ca sa scap de acest virus. Ce pot sa fac? Va multumesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ar trebui intrat in optiunile de deschidere a fisierelor si setat cu ce sa deschida pozele.
Oricum, poti face asta:
Iti trimit un link in particular ca nu stiu de ce nu ma lasa sa-l postez aici. Probabil ca siteul este declarat ca fiind infectat.

| sebi88k explică (pentru Salontanul):

Iti multumesc ca mi-ai raspuns, dar nu merge. Intr-adevar nu-mi mai apare eroarea cu send/don't send dar cand deschid fisierul unde am toate pozele se blocheaza in 2 - 3 secunde si nu mai pot apasa pe nimic. Nici sa inchid fisierul, nici sa dau click in alta parte. Trebuie sa-i dau restart de la butonul de la unitate. Daca sti cumva o alta solutie sau daca cumva auzi la cineva o problema similara, chiar si pe viitor te rog sa postezi. Iti multumesc!

| Salontanul a răspuns (pentru sebi88k):

Stiu una buna. Salvezi ce este de salvat pe un stic (nu salvezi fisiere cu exe) si stergi toate partiltiile, repartitionezi si instalezi iarasi Windowsul.