| Defender a întrebat:

Am un laptop Acer si vreau sa nu imi mai intre in stand by, adica daca il las vreo 50 de minute aprins fara sa mai misc de mouse sau sa umblu pe el intra in stand by si incepe sa licare beculetul portocaliu. Vreau sa il fac sa nu se mai opreasca. stiti cumva unde trebuie sa intru am windows 7.

Răspuns Câştigător
| codrinstefan2103 a răspuns:

Start -> control panel ->power options și ai în stânga "change when the computer sleeps" și la plugged in dăi never la toate și apoi save changes.