| jhon921 a întrebat:

Salutare, am un laptop Lenovo pe care il conectez la tv printr-un cablu hdmi, imaginea se proiecteaza bine, insa am sunet doar la laptop, nu si la tv. Stie cineva ce as putea sa fac sa am sunet si pe tv?
Am incercat pana acum, alt cablu hdmi, alt tv, drivere noi si nimic. La output sound in device manager am doar casti si boxe, nu îmi arata si televizorul.
Ceva idei de ce as mai putea face?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Era bine daca spuneai si ce televizor ai.

| jhon921 explică (pentru darrio2007):

Samsung smart tv, insa nu e de la tv pentru ca am incercat si pe Philips si pe sharp tv si tot acelasi rezultat.