| Ir0nMaN a întrebat:

Salutare, am un Nokia E71 Symbian, am pus niste teme ( format. sis ) speciale pentru el si nu mi le recunoaste...imi apare semnul "? " Stiti oare ce ar putea avea? Funda pentru raspunsul folositor!

2 răspunsuri:
| vladdd_1526 a răspuns:

Cred ca nu sunt pentru el...dar poti descarca teme de pe www.mobile9.com si de aici sigur o sa mearga

| Ir0nMaN explică:

De aici le-am descarcat si sunt pentru el... am incerkt si de pe www.zedge.net si tot nu le recunoaste