| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Am un prieten care spune că poate scoate telefoane la abonament din Anglia sau din Spania la care plăteşte maxim 100 Euro/lire per bucată şi după vine cu ele în România şi le vinde la preţul lor maxim, adică ia un iPhone 6 cu 100 de Euro/lire de acolo şi îl vinde aici cu 2500 RON şi spune că nimeni nu-l poate depista de acolo pe el aici. Este adevărat? Chiar se poate aşa ceva? Că de altfel mi-ar plăcea şi mie un iPhone 6 nou la 450 RON.
Mulţumesc anticipat celor ce-mi vor răspunde la întrebare, iar cel mai concret răspuns va primi fundă!
Numai bine!

1 răspuns:
| SERIALS a răspuns:

Afacere)