| SynapseNinja a întrebat:

Salutare!
Am văzut că în unele formulare create în Google Forms, dacă selectezi un anumit răspuns la o întrebare sau două, te poate scoate din chestionar, chit că nu ai terminat de răspuns la acel chestionar. Asta în special la studiile de marketing, când nu faci parte din piața țintă.
Care este acea setare pe care trebuie să o faci? Că am căutat-o de ceva vreme și nu dau de ea.
Mersi frumos.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca programul de prelucrare nu are prevazut aceea combinatie de raspuns, atunci poate intra in regim de "eroare program" (caz netratat), care poate duce la terminarea secventei de prelucrare.