| Guest10 a întrebat:

Salutare. Am Windows 10 pe laptop și am o imprimanta Konica Minolta bizhub 313f. Am driverele pentru imprimanta, însă nu o pot instala. Înainte, pe același laptop am avut Windows 7 și puteam folosi imprimanta, iar acum la win10 nu pot. Știe cineva de ce, sau de unde as putea sa fac rost de drivere care să-mi permită folosirea imprimantei?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Oops, pare ceva mai vechi fără drivere pe w10, caută ceva similar (testezi tu...) aici:

https://www.konicaminolta.ro/ro-ro/support/download-centre

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta drivere adaptate pentru Windows 10! Daca vor fi! Nu prea se fac drivere pentru imprimante mai vechi.