| Nelutzu222 a întrebat:

Salutare. As dori sa imi recomandati niste placi video pentru urmatorul pc : placa de baza : HP 09F0h, 4 Gb ram ddr2, procesor Intel Pentium 4 661, 3600 MHz (18 x 200)., hdd 160 gb, sata 2, slot pci, As dori sa o cumpar la mana a2a, de pe okazii preferabil pana in suma de 100 lei. As dori niste modele compatibile cu pc-ul.
Multumesc, funda!

7 răspunsuri:
| MadalynMada1990 a răspuns:

Suntem in 2015 si folosesti 2015...Iti recomand sa iti cumperi macar o placa de baza pe pci expres ddr 2 si alt procesor... eventual placa de baza sa fie pe am 2 pentru pret convenabil.gasesti kituri bune pe okazii (placa de baza +procesor) pana in 200 de lei. apoi sa te gandesti la placa video

| Jipa95 a răspuns (pentru MadalynMada1990):

Si placa lui de baza nu are slot pci express? Dumb head. numai prostii ai spus.

| MadalynMada1990 a răspuns (pentru Jipa95):

Nu m am interesat de placa. el a spus ca are pci (dar dai comentarii fara sa gandesti) handi.

| Nelutzu222 explică (pentru MadalynMada1990):

Nu te-am intrebat alte delalii. eu am intrebat ceva, daca esti bine dispus sa imi raspunzi este bine, daca nu iar este bine

| Jipa95 a răspuns (pentru MadalynMada1990):

Bai cap de guma cu o simpla cautare pe google puteai sa vezi ca are si pci si pci-e dar vad ca dai asa raspunsuri la misto cu kituri si placi de baza cand omu vrea gpu.

| Nelutzu222 explică (pentru Jipa95):

Deci tu ce placi video imi recomanzi?