| Curceanu_Auras_1997 a întrebat:

Salutare...astazi am vrut sa urmaresc un serial pe internet pe tv am introdus cablul de net,una alta imi spune acolo ca legatura intre router si tv e corecta, si cu internetul la fel, totul bine dar cand apas sa intru in aplicatii (google in cazul meu) imi spune :"Reteaua nu este conectata.verificati setari retea pentru utiliza functia internet.(ERROR_MODEL_BIND) ma poate ajuta cineva va rog?
ofer funa

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu e suficient sa bagi mufele cu cablurile, trebuie configurat si routerul!
Altfel este ca si cum ai avea legatura facuta cu o... sfoara de rufe.