| DuRR3xX a întrebat:

Salutare baieti si fete. Exista vreo posibilitate ca sa descarc in pc la mine niste filmulete de pe FaceBook? O persoana le are pe pagina lui si as dori sa le descarcbig grin. Exista cumva vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| NaaaNeeeLyySsTTuu a răspuns:

DA! Cu internet manager poti sa dowlandezi si videoclipuri de pe youtube si altele e genu de program uTorrent! Cand ai terminat de dowlandat internet manager intri pe fb si in stanga la colt scrie Dowland video or music this page
FundA?

2 răspunsuri:
| Claudiu950 a răspuns:

Nu! Cel putin de pe facebook nu. Cauta la google "youtube downloader" desc si instal apoi cauta pe youtube filmuetele, intra pe cel care il vrei si dai click dreapta pe ecranul videoclipului si da pe "copiati adresa URL a videoclipului", intra pe iconita de pe desctop a youtube downloader (YTD) si dai paste URL apoi alege unde sa il desc si dai descarcare/download. Apoi astepti pana il desc si gata si asa faci cu celelalte. Bafta!

| RLsT a răspuns:

Sigur ca este posibil dai click dreapta pe videoclip si dai Save sau poate iti apare Save in Download folder cam asa happy. Funda? big grin