| seekwwwcom a întrebat:

Salutare, care poate fi cauza pentru care aplicatiile android instalate pe un smartphone nu se comporta la fel pe o tableta s9 ultra ci cu restrictii?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Detalii restrictii.

| NLS a răspuns:

Despre ce aplicatii e vorba (ca te asigur ca daca instalezi AIMP sau VLC nu o sa fie absolut nici o restrictie si nici o diferenta intre telefon si tableta, cu exceptia interfetei eventual)

si despre ce restrictii?

| CoolDns11 a răspuns:

La ce restricții te referi?

| seekwwwcom explică (pentru CoolDns11):

Am incercat aplicatii care pe telefon sunt ok ( luate de pe net "mod" ex. office 365 ) care in telefon merg fara probleme iar pe tableta doar achizitionate