| numesiprenume0 a întrebat:

Caut si eu studii, postliceale sau facultati de IT, tehnologia informatiei... Si as vrea informatii despre unde se afla si examenul de admitere. Se poate si fara matematica si engleza(fara examen)?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt doua mari variante. Facultatile de Informatica si cele de Automatica si Calculatoare. Le gasesti in marele centre universitare din Romania.

Fara matematica si engleza mai bine iti iei adio de la domeniul asta