| DeyCj a întrebat:

Salutare
Ce programe de modificat şi personalizat windows 7, în gen NLite îmi recomandaţi. În afară de Vlite?
Mulţumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in afara de vlite, ce altceva? oricum n-are rost la windows 7, unde poti asculta muzica si viziona filme direct cu windows media player(are deja codec-uri, nu e nevoie sa-i mai instalezi, doar mkv-urile au nevoie). poti face cd/dvd-uri si fara alte programe(zic de un minim esential). la xp mai merge, ca ala are nevoie de o groaza de programe. eu nu cred ca merita sa modifici un kit windows 7. nu-ti ia foarte mult dupa vreo 20 min. cat dureaza instalarea lui 7 sa mai instalezi 2-3 programe de care te folosesti mereu, restul la timpul lor, cand ai nevoie de ele. eu cand instalez windows 7 in ziua de azi, simt ca totul are un mers mai rapid. doar el si cateva programe nu dureaza nici 35-40 minute. La XP imi lua ceva mai multsad aproape dublu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rt7lite