| Sebyy23 a întrebat:

Salutare, credeti ca ar merge Portal 2 pe Laptop-ul meu cu configuratia:
Intel Dual Core 2.3 Ghz
4GB RAM
Nvidia Quadro FX 3500?

Mersi.

Răspuns Câştigător
| Danut_Tudose_1991 a răspuns:

Portal 2, nici o problema.Eu am calculatorul cu procesorul de 1. 6Ghz
dar o sa ti se vada naspa din cauza placii video>sper ca te-am ajutat cu ceva

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E greu sa incerci? in principiu va rula, dar acum cu setarile vei vedea si t(adica detalii mai scazute)

| Sebyy23 explică (pentru sltlp):

Ma astepam la un raspuns mai profi, eu intreb ca sa nu imi pierd timpu descarcandul si dupa sa observ ca nu merge.

| sltlp a răspuns (pentru Sebyy23):

Pai uite tot non profi, ar trebui sa ruleze, cel putin pe setari minime. Vezi daca ai driverele sir estul isntalarte, daca nu e original, daca ai psu totul corect, si etc. Decid e rulat, trebuie ra uleze, de setari, imi sus de mediu sa nu te gandesti.