| Bullz007 a întrebat:

Cum as putea sa intru de pe doua ID'uri de messenger in acelasi timp? Adica: Sa scriu ID si parola la unul, sa dau "Sign In" si pe al doilea sa intre automat. Tin sa precizez ca am aceeasi parola la ambele ID'uri, si tot nu merge.

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Păi şi eu am vreo 6 ID -uri gen aşa!
Trebuie să intri în Account Info, acolo unde îţi schimbi parola!
Şi dai click pe Manage your Yahoo! aliases
Al 13-a propoziţie de acolo scris cu albastru.
Dai click pe ea şi apoi dai click pe "Add an alias"
Şi îţi scrii acolo un ID.şo apoi dai Save. Dacă nu îţi apare în aceea pagină înseamnă că nu e valid şi trebuie să îţi scrii altu.
Apoi te loghezi pe mess şi bingo. când deschizi o fereastră o să îţi apară un chenar cu care ID doreşti să vorbeşti!

Dacă nu prea ai înţeles trimite-mi mesaj cu ID-ul tău de messenger şi îţi voi face eu! Baftă.

9 răspunsuri:
| AnDrEeA8039 a răspuns:

Iti iei de pe google multi-messenger si sigur va mergewinking

| Hikari a răspuns:

Aaa, e simplu!winking
Ai nevoie de Multimessenger si s-a rezolvat problema!winking
Il gasesti pe internet!
Sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos!winking
Succes!

| RoBeRtO_7934 a răspuns:

Ia multi-messenger pentru versiunea ta de messengerwinking

| xCatastrophe a răspuns:

Yahoo multi-messenger uite si link de descarcare nu are nev de instalare cred: http://www.go4it.ro/......1-7876898/

| ZooM a răspuns:

Nu cred ca e posibil dar incearca cu multi mess poti deskide mai multe massurii big grin

| Cezar a răspuns:

ID MEU : xBlock3d. Am uitat că Juniori nu au voie să trimită mesaje!

| Bullz007 explică:

Nu ati inteles.am multimessenger, dar cand apas butonu' ala "Sign In" sa intre pe aman2 id-urile odata, sa nu trebuiasca sa intru in messenger de doua ori.

| vladutzuu a răspuns:

Iti trebuie doar un multimess care il poti descarca de pe net

| Feliciann a răspuns:

Multi mess patch asta iti trebuie

ia-l de aici. funda?

http://www.google.ro/......tp?/search