| 28cosmin a întrebat:

Salutare!
Cum pot scăpa de codul de activare de la Windows 10 ce este inclusă pe placa de bază?
Chestia este că am cumpărat o licență ieftină și vreau să scap de a cea licență.

Cel mai bun răspuns va primi fundă!

Nu încurajez să piratați în niciun fel.

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Dacă vrei să scapi de licență, de product key-ul care s-a instalat în sistem, deschizi cmd cu drept de administrator :

slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cpky

Nu vei mai avea licența, se va dezinstala atât din sistem, cât și din registrii sistemului.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Wut?
Deci pe placa de baza ai un cod si ai o licenta de care rei sa scapi doar pentru ca este "ieftina"?
Fara piraterie?! Ce piraterie poti avea in activarea unui Win?

| MValentin a răspuns:

Https://official-kmspico.com/ 100% sigur si gratis
bafta