| StefNN a întrebat:

Salutare big grin
Dupa voi s-ar merita o tastatura mecanica? Detin o tastatura ZALMAN ZM500 sau ceva de genul luata din media galaxy cu 130 lei si ma gandesc sa avansez la o tastatura mecanica.Imi puteti da cateva exemple de tastaturi mecanice bune (nu neaparat de la un brand renumit), si cateva dintre avantaje sau dezavantajele unei tastaturi mecanice big grin?
M-ar ajuta foarte mult, dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| xRaFFa a răspuns:

Http://www.evomag.ro/......11662.html

Tesoro Durandal G1N

Avantajele :
--Concepute special pentru jucatori profesionisti, dar, daca vrei sa ai momentele tale de jucator "pro" chiar din casa ta, ti-o recomand deoarece are latenta mica si taste mult mai bune si mai rezistente, mai usor de apasat si mai silentioase

Este tastatura perfecta de gaming.