| iulyan a întrebat:

Salutare.

De curand ma intrebam sa imi schimb placa video un ASUS 8600 GTS SE.
Numai ca am sursa de 500W care din pacate nu are acei conectori cu 6pini
Asa ca am cumparat un Antec Xtreme de 650W care are si SLI ready
(eu nu vreau sa consume mult, doar sa mearga o placa grafica buna)
Acuma as vrea sa va intreb care placa grafica ii mai buna si sa argumentatihappy

Premiul acordat este FUNDITA!laughing

Fara raspunsuri stupide, va rog:0

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Salut!
Signature se numeste sursa. tongue E singura NVIDIA SLI-ready certified.
E vorba aici nu numai de placa video ci si de procesor. Daca ai un procesor slab, si iei o placa video buna, acea placa video o sa fie limitata de procesor si nu ai facut nicio afacere.
In primul rand spune-mi ce bani ai de investit?

Daca vrei sa discutam mai in detaliu, ma gasesti la id-ul adyyy_virusu. tongue