| Raresss25 a întrebat:

Salutare, detin o statie totala South NTS-665, si am intampinat o problema inca de la achizitionarea acesteia. La momentul calarii, am observat ca aceasta nu se invarte, se blocheaza de jos, drept urmare nefiind posibila efectuarea masuratorilor cu aceasta. Astept raspuns, daca cineva a mai patit asa ceva, si daca da, cum a rezolvat problema.

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Nu știu câți topografi există pe aici. Cred că ai avea șanse mai mari pe forumuri/grupuri de topografie