| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Din gresala am inchis procesul explorer.exe... Am repornit calculatorul insa nu tine nici 4 secunde si se reporneste din nou, apoi iar repeta aceleasi actiuni... Ce sa fac SoS dau funda.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

System restore din safe mode, sau reinstall windows!

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

N-ar trebui sa fie chiar asa de grav. Eu chiar acum, ca ti-am vazut postul am incercat asta, si am inchis explorer.exe din task manager, apoi am mers pe new task, si am pornit explorer.exe, deci nu s-a intamplat nimic grav, e ciudat ca ti s-a intamplat asta, nu cred ca are legatura.
Intra in safe mode-> Task Manager-> reporneste procesul.

| LDCCristi a răspuns:

Cred ca ti-a crapat Windowsu. Intra in Safe mode (cand aprinzi apasi pe f8) si dai un system restore sau descarci explorer.exe si il instalezi. http://www.smartestcomputing.us.com/......nlogonexe/