| Trucker a întrebat:

Salutare, doresc sa imi achizitionez un smartphone mai ieftin, pana acum am doua optiuni
Care spuneti ca este mai bun dintre Eboda Sunny si Vodafone Smart 3
Din cate am vazut, Eboda, are procesor dual 1.2, si androidul cu o idee mai mare, dar totusi e mai ieftin...
Va rog cei care stiti mai multe sa imi spuneti care e mai bun...

1 răspuns:
| Limitless007 a răspuns:

Iti recomand Vodafone Smart 3 deoarece Eboda nu este o firma foarte buna de telefoane.