| andrei295 a întrebat:

Salutare dragii uitilizatori sunt inconjurat de multi prieteni ciudati ce ma rog mereu sa-i ajunt din diferite motive(sa trec odata la subiect):Am un prieten ce vrea sa faca vloguri gen ca Codrin Bradea sau Selly vloguri in care apar mai multe personaje intrepretate de acelasi vlogar si vreau sa stiu daca exista vreun program special pentru asa ceva sau vreo modalitate pentru a face videoclipuri frumoase?!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Codrin de exemplu foloseste Adobe After Effect dar ai nevoie de multe tutoriale si sa inveti sa il folosesti sa faci efecte gen ale lui selly

| BlackCat13 a răspuns:

Adobe After Effect+ tutoriale de pe Youtube