| Aly07 a întrebat:

Salutare. Exista vreo cale sa pun muzica pe blogspot intr-un playlist direct de pe calculator(adica sa nu fie nevoie de alte site-uri). Multumesc

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pai nu are sens ce zici. Vrei sa pubici palylist-ul, sau sa si redea din playlist. Daca vrei sa redea, nu ai nici o sansa, poate doar sa iti faci un radio online si sa iti tii pc-ul deschis, apoi sa cauti o metoda de a adauga radio online pe site. Altfel,...