| dNywOw a întrebat:

Salutare. Ieri mi-am reinstalat windows-ul si toate celelalte si azi am incercat sa intru pe mess si imi da "Don't send" cand dau pe "Sign In". Am reinstalat messu tot, am incercat alta versiune, la fel. Astept un raspuns, Multumesc

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Probleme suspectate:Wingoz în loc de Windows.Eroare de conexiune(verifică conexiunea de internet). Serviciul de la Yahoo are ceva probleme temporare.Succes

| jmenaru a răspuns:

Ai virus...mai mult ca sigur.foloseste un antivirus si scaneaz tot sistemul. pote il gaseste si il baga in carantina sau il sterge.

| pozeanimate a răspuns:

Pe mail poti intra?
daca in mail se conecteaza incearca si fa cum scrie aici
http://pozeanimate.blogspot.com/......a-sau.html

| denrazvan a răspuns:

Mai mult ca sigur este o eroare deoarece e o prostie sa spunem ca ai virusi deoarece ...cred ca sti ca si virusii sunt tot programe...dar nu are nici o legatura cu cea ce ti s-a intamplat tie.
mai mult ca sigur ca ai un windows cu probleme.
sau poate nu mai e buna bateria care tine ora ai verificat data sa fie corecta...si asta poate fi una din cauze

| DreyP a răspuns:

In primul rand nu, nu e nici un virus, problemele de don´t send nu au treaba cu virusi in general.
Incearca sa iei un program gen JetClean, CCleaner si curata registry si restul.
Sfatul meu downloadeaza JetClean varianta free, dezinstaleaza Y.Messenger (o poti face din jetclean sau control panel) apoi da un scan cu jetclean la tot si curata, iar la final incearca sa instalezi din nou Y.Messenger

| Iry_Irynel_1995 a răspuns:

Downloadezati un program pentru sters registri big grin

| Deiii a răspuns:

Ai net framework 4? Downloadează şi Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable pack.

| dNywOw explică (pentru Deiii):

Ms, mi-a fost de mare ajutor big grin.