| tyger10 a întrebat:

Salutare
Imi spuneti si mie un program de comprimat ca am gasit pe net GTA IV super comprimat avea 8 mega cand l-am dezarhivat avea 13 GB
Va rog frumos daca puteti sa imi spuneti care este programul de comprimat care face fisierele de cativa mega/cum se numeste, si sa imi dai va rog un link pentru ca sa il descarc.
ID Yahoo Messenger: tyger. speed
Sau raspundeti aici
Multumusc!

Răspuns Câştigător
| HasuX a răspuns:

Incearca Power Archiver.
Uite si link-ul:
http://www.kaz3.info/......relor.html

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai cu winrar poti comprima foarte usor, urmand cativa pasi simplii.

| ionutzuck a răspuns:

Nu exista asa ceva nu ai cum sa faci dintr-un fisier mare unul asa mic, probabil fisierul ala avea 8 gb

| ionutzuck a răspuns:

Tu ai reusit sa instalezi jocul asta? eu am descarcat fisierul din el am extras o imagine iso care ar avea 6 gb dar aceasta imagine iso nu am pututo accesa deloc... deci este o mare teapa, un fisier se poate modifica sa arate ca are o anumita dimensiune chiar daca nu o are

| tyger10 explică:

Da dar eu ma refer la un program care sa faca un fisier de 2 GB sa zicem in 8 mega.Nu stiti nici un program care face asta?

| tyger10 explică:

Nu avea 8 gb ca l-am dat si pe mess iti dau un link sa vezi http://www.megaupload.com/? d=DOS9PL31