| Oni21 a întrebat:

Salutare!
In atentia jucatorilor de Need For Speed Most Wanted.
Stie cineva cum as putea juca online?
Am incercat cu Hamachi, nu merge, am facut exact cum scria in unele tutoriale dar nimeni nu poate sa vada serverul meu.
Am incercat cu pLAN, dar nici nu imi apare vreun joc in lista aia care trebuia sa apara in program.
Mai recent am gasit un programel numit LANgame (Langame. exe+BattleLAN) dar nu stiu ce IP trebuie bagat acolo.
Poate cineva sa ma ajute?
Sau daca mai stie cineva si alte metode sau de ce nu imi merge sa joc, cu Hamachi sau pLAN, astept ajutor.
Va multumesc pentru atentie.

3 răspunsuri:
| Genius21 a răspuns:

Cumpără jocul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In joc trebuie sa apara un text in care sasi explice cum sa joci online / in jocul descarcat de pe internet desigur crakuit apare sigur acolo un text in care isi spune sa dai copy apoi paste in jocul instalat apoi va merge

| Iordy_Alex_1997 a răspuns:

Fii atent cauta pe google Game Ranger.cu ala poti juca onlinewinking