| LimFao a întrebat:

Salutare.In legatura cu facebook-ul. De ce imi apare chiar de 2 ori pe zi profilul meu indisponibil nici macar pentru mine. Si-a revenit apoi iar nu mai merge. E ceva legat de cronologie? Mentionez ca nu am trecut la noul Timeline. Dar voi trece de curand ce voi putea intra pe cont.

1 răspuns:
| dellyt a răspuns:

Da e din cauza cronologiei trebuie sa schimbi. Asigurate ca bagi emailu si parola bine daca nu merge e posibil sa actualizezi informatiile