| Raulsiatat a întrebat:

Salutare internauti! Vreau un update la un driver al placi video Radeon 9250, adica ultima versiune. Daca se poate sa fie un link pentru ca eu am cautat pe toate sitte-urile si n-am gasit. Va intrebati de ce am nevoie? Pentru ca sa pot rezolva eroarrea de la Monecraft... Aceea de la Bad video card driver sau ceva asemanator. Ofer funda!

Multumesc, anticipat!

6 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Te ajut eu cu un mic programel numit driver genius. ai P.M.

| Raulsiatat explică (pentru florin1979):

Nu am inteles ce sa am? ce inseamna P.M?

si spune te rog mai explicit despre acest program te rog

| florin1979 a răspuns (pentru Raulsiatat):

Mesaj privat ti-am trimis. nu ma lasa politica sitului sa iti dau informatii despre program, ma baneaza.

| resemnat a răspuns:

Http://www.nodevice.com/driver/Radeon_9250/get34921.html

introduci codul in dreptul butonului de download, iar apoi selectezi pentru windows xp (banuiesc ca pe asta il ai)!

Sper ca te.am ajutat!

| resemnat a răspuns (pentru resemnat):

Mai poti incerca aici http://driverscollection.com/? H=Radeon%209250

| Raulsiatat explică (pentru resemnat):

Deci vrei sa spui ca ultimul update a fost realizat in anul 2006? si ca altu nu exista? pentru ca eu pe acesta il am deja instalat. si asta nu imi rezolva eroarrea