| TDman a întrebat:

Salutare. Intr-o zi, vroiam sa ma uit pe cardul din telefonul meu, si observ ca nu il citeste. (Cu 5 ore mai devreme il citise. LOL) Il bag intr-un adaptor micro SD, il bag in PC la locul lui, imi zice ca nu il recunoaste si trebuie formatat. Il formatez, zice ca windowsul nu poate formata cardul, si atat. Windowsul nu recunoaste cardul, telefoanele mele nu recunosc cardul. Stie cineva ceva?

1 răspuns:
| PastramăDeElefant a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat... inseamna ca e ceva stricat la el... nu mai ai ce face cu el poti sai dai foc!