| AdiMihai25 a întrebat:

Salutare,ma poate ajuta cineva cum sa schimb culorile la tastatura,
Laptop Acer nitro 515 54,
Și cum adaug un ssd de 2tb extra!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uită-te la ce arată ăsta că ce zice, n-o să pricepi

https://www.youtube.com/watch?v=C_hu9M9H3oE

Bula
| Bula a răspuns:

Culorile tastaturii le poti schimba
- daca exista tastaturi cu culorile dorite, atunci le schimbi
- daca nu exista in culorile dorite, atunci se vopseste

| Tudy000 a răspuns:

Poti adauga un SSD in plus la el dar exista cel putin cateva chestii pe care trebuie sa ti le spun, 1 la mana daca nu te pricepi sa-l desfaci nu-ti recomand sa o faci singur, mai bine mergi la un service, 2 la mana daca e in garantie trebuie adaugat hardul prin firma de service care se ocupa de garantie, altfel daca umbli uu risti sa o anulezi cand vei avea nevoie de reparatii la el. Daca esti din CJ te pot ajuta eu contra cost.