| Winners10 a întrebat:

Salutare. Ma poate ajuta si pe mine cineva ca sa imi spuna cum pot trimite un filmulet video pe e-mail? Stiu ca nu se poate mai mult de 25 MB...

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Folosește asta

https://wetransfer.com/

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca vrei ca persoana respectiva sa il vizualizeze, nu neaparat sa il stocheze, poti sa il uploadezi pe Youtube ca videoclip nelistat, si trimiti pe mail linkul.

| Wr3nch a răspuns:

Incarci pe WeTransfer, Google Drive, Filebin si pui link in mail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incarci în cloud, spre exemplu MEGA. Sau îl încarci pe google drive și trimiți link.

| tonyc7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa incarci pe google drive de pe telefon? Dar exista aplicatie google drive ca sa o instalezi in telefon?

| anonim_4396 a răspuns (pentru tonyc7):

Pe bune acum? Logic ca există.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încarcă în Google Drive și apoi atașezi filmulețul din G. Drive în mail.

| 4ndr33y a răspuns:

Eu folosesc Youtube, durata nelimitata, incarcat ca nelistat si ii dai linkul destinatrului