| Daniel_5468 a întrebat:

Salutare, mi-am bagat Windows 7 Ultimate Supreme Service Pack 1 ( a aparut acum... poate il stiti)
si am 8 Gb ram, si acolo scrie ca foloseste 1.50 GB din 8 Gb (cand nu fac nimic la PC) si la un prieten are 2 GB ram si cand am instalat un joc a aratat ca foloseste 0.99-1.00 GB din 2 GB, oare sa fie din cauza lui Windows 7 Ultimate Supreme Service Pack 1 asta? el are Windows 7 Ultimate (ala simplu)

Deci voi ce ziceti, ii de la Windows?

4 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Ai un pc... Oh my god!
Deci, s-ar putea sa fie de la Windows!
Incearca sa instalezi Windows 7 Ultimate!

Respect, h3adShoT

| linux996 a răspuns:

Interesant de unde dracu ai luat asa versiune de windows, de cind Microsoft lanseaza asa versiuni, in fine nu conteaza. Eu te sfatui sa descarci de pe pagina oficiala Microsoft windows 7 enterprise pe 64biti deoareca ai 8gb ram si sa-l arzi pe un DVD si sa instalezi el este valabil pentru 90 zile dupa care ii dai comanda slmgr -rearm in CMD de 3 ori adica dupe ce trece 90 zile iarasi ii dai si ai windows original 100% timp de un an de zile!

| eduard1029 a răspuns:

Da

neluL
| neluL a răspuns:

Windows-ul tau recunoaste 3, 5 Gb din 8 Gb care ii ai! Microsoft nu a scos nici un windows pana acum! Acel windows pe care il ai are un pach de update-uri SP 1 care il gasesti pe warezz! Daca vroiaiun windows mai bun puteai sa alegi Windows 7 Ultimate Gamer Edicion Nvidia!