| macsimdan a întrebat:

Salutare, mi-am instalat saptamana trecuta Windows 8 si azi cand voiam sa pornesc webcamul nu a funcionat, am luat un driver de pe site-ul oficial al camerei si nu merge nici asa. Probabil sistemul de operare nu recunoaste driverul. Camera e "Serioux smart cam 800 um". Ma puteti ajuta cu un driver bun? Funda xD

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Da pai problema poate fi din cauza ca pe site-ul oficial http://www.serioux.ro/suport/webcams-communications/srxc-800um/driver este driver compatibil pana la windows 7. posibil sa fie o problema de compatibilitate.