| Mihai001CMN a întrebat:

Salutare, mi s-a spart contul de facebook si momentan este blocat, din cate am inteles trebuie sa le trimit o imagine cu buletinu, ca sa dovedesc ca este contul meu, as vrea sa stiu cum sa fac asta.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Reyskate99 a răspuns:

Nu cred ca asta ti-ar cere facebook... dace e in engleza si nu stii ce inseamna da-mi reply la raspuns si iti spun ce trebuie sa faci.

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Nu cred ca facebook cere o fotocopie cu cartea de identitate a utilizatorului pentru recuperarea account-ului, ci mai degraba iti cere sa raspunzi la anumite intrebari despre datele personale ale tale cand ai facut inregistrarea, despre prieteni, numarul tau de telefon sau adresa ta de mail, dar nicidecum o fotocopie a cartii de identitate.