| UnchiulRamiz a întrebat:

Salutare! Nu îmi ai pot accesa istoricul de pe Facebook mesenger. Cere sa pun pin sau o alta modalitate, voi cum mă sfătuiți sa procedez?

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Probabil ca au facut un update in ce consta politica de securitate si ca sa-l accesezi trebuie sa creezi un pin sau alta modalitate ca pe viitor sa nu poata nimeni altcineva sa le accese, asa ca da-i drumu alege o metoda si apoi dupa ce termini cerinta lor vei putea sa accesezi din nou.