| sanypegasus a întrebat:

Salutare prieteni am un laptop msi problema este ca atunci cand vreau sa vad un video online si dau in mod full screan imi apare pe tot ecranul niste dungi rosi cu alb sau apare tot ecranul alb ce setare trebuie sa fac.Mentionez ca am windows xp pe el.Mersi frumos.

2 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Salut. cand vrei sa vezi un video pe youtube, da click dreapta pe video, alege settings si bifeaza "enable hardware acceleration". pentru mai multa siguranta da si un restart la calculator si incearca sa vezi. la mine asa s-a rezolvat problema happy

| calinxxx a răspuns:

Depinde ori e de la site ori de la laptopwinking