| UnAnonimFaraNume a întrebat:

Salutare, sper sa nu par prea penibil, sper, dar, sunt nou pe acest site, si vreau ca cineva sa-mi lamureasca cum e cu funda, voturile etc...

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Dai funda raspunsurilor care le consideri tu folositoare pentru intrebarea pusa de tine. Poti da o singura funda pe intrebare. Voturile le poti acorda in functie de preferinte. Daca te-a ajutat raspunsul respectiv, dar nu e suficient de bun pentru funda, dai vot, daca e amuzant poti da vot, daca raspunsul e eronat dai vot. Poti sa nu votezi daca nu vrei, nu te obliga nimeni. Sper sa fi explicat destul de bine.
mai multe gasesti si aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

1 răspuns:
| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Paii, e foarte simplu ♥!
Funda. Este atunci cand tu consider ca persoana care te-a ajutat, ti-a fost de cel mai mare folos, fata de celelalte persoane. Iar tu consideri ca merita funda.
Voturile. La fiecare raspuns v-a aparea " evalueaza " dai click si asta este tot! big hug
Cam atat. Acum mai nou a aparut un oracol, pe care tu trebuie sa il completezi ( ceea ce cred ca ai facut-o deja ). Bun venit pe TPU! ♥ big hug