| Anonymouyse a întrebat:

Salutare TPU, am o noua problema.

Imi apare mereu scutul acela rosu cu x in mijloc, de la Automatic Uptades OFF...cum fac sa dispara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din Security Center(Control Panel) setezi a 3-a optiune parca: Check for updates but let me choose whether to download or install them.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra prin Start/Control Panel/Security Center/Change the way Security Center alerts me, debifezi Automatic Updates si dai OK si n-ar mai trebui sa-ti apara. Succes si numai bine!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic pe el\paravan de protectie windows(stanga)\activare sau dezactivare...\bifeaza dezactivat\apply\ok

| rares1900_2606 a răspuns:

Salut
daca scutul acela il faci sa dispara o intre Microsoft in calculatorul tau si o sa descopere ca windows-ul este piratat si in cateva zile o sa iti blocheze windows-ul daca nu cumperi licenta