| DaimlerAG a întrebat:

Am o "problema" cu google.Folosesc Chrome.La setari am pus ca atunci cand deschid chrome sa imi deschida pagina www.google.com.Totul a fost bine pana ieri, cand s-a schimbat ceva la pagina si nu stiu de ce.Deci la setari e tot www.google.com.Dar acum arata altcumva pagina.Inainte,in stanga sus,aveam o bara cu imagini,youtube, harti...etc si erau foarte usor de accesat.Acm nu mai am bara.In schimb,am in dreapta sus o bara cu acelasi instrumente, dar mult mai greu de accesat.Bara e cam asa:+Dvs.,Gmail, Imagini si Conectati-va.Cum fac sa imi apara ca inainte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa,deci si la tine?
Credeam ca numai eu am patit asa.Deci modificarea e de la ei.Ca sa ne putem conecta la google+. Eu foloseam mai des tranlatorul de pe bara, dar acum o gasesc numai cand dau in bara aceea din dreapta.Deci,nu cred ca e mare lucru de facut. E de la ei, asa zic.

2 răspunsuri:
| Bogdan1234435 a răspuns:

Google face acelasi lucru ca si Microsoft. complica lucrurile degeaba... DE CE?

| StefanKogut a răspuns:

In momentul de fata Google Chrome se upgradeaza. Una dintre noile chestii e ca e mai puternic integrat cu sistemul gazda(adica mai putin web browser si mai mult desktop application) ceea ce nu e neaparat un lucru rau, dar nici unul super ok.