| Andrey1352 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema, vreau sa ma loghez in vechiul cont google dar am uitat parola pentru acel cont si nu imi apare nici optiunea "am uitat parola", am unele date importante ce vreau sa le recuperez din contul google, la logarea contului google nu imi apare nici optiunea "am uitat parola", ce trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Este imposibil să nu îți apară. Ai încercat să te conectezi de pe un alt dispozitiv? Ai numărul de telefon sau o altă adresă e-mail asociate contului Google?

| Andrey1352 explică (pentru literallythesamebruh):

Nu nu le mai am asociate?, pot atasa screenshot ca sa vedeti

| Wr3nch a răspuns (pentru Andrey1352):

Pai fara email sau numar de recuperare nu ai ce recupera. Singura ta speranta e un mail la suport.

| Andrey1352 explică (pentru Wr3nch):

Pai si cum sa contactez suportul google?

| Andrey1352 explică (pentru Wr3nch):

Mersi mult