| rooldw22 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Facebook. Nu stiu pe unde am intrat de mai mereu, pe peretele meu imi apare "Horoscopul de azi pentru Capricorn". Nici nu sunt macar zodia Capricorn. Ce pot sa fac sa sterg toate acele Horoscopuri si sa dezactivez aceea balarie?

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Intri la setarile contului>aplicatii si vezi care aplicatie iti trimite horoscopul. Nu stiu sigur, dar e posibil sa fie vorba de Daily Horoscope. Cand gasesti aplicatia, dai pe "Editare" si apoi pe "Stergere aplicatie".

| rooldw22 explică:

Gata am rezolavat. Orcum iti multumesc cosmin chiar daca raspunsul tau nu a fost bun