| xXxDragosHHHxXx a întrebat:

Am si eu o intrebare. va rog sa-mi raspundeti dupa parerea voastra. Cu cat as putea sa vand un telefon Allview v1 viper cu 1gb ram, 16gb memorie. avand in vedere ca este zgariat putin jos? eu am dat pe el in altex 1000 de lei.

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Salut Dragos.Telefonul este bun. Daca este zgariat mai scazi putin din pret.De la 600 cat ar merita scade la 500 deoarece e greu sa gasesti cumparatori pentru un telefon zgariat. Asa il dai putin mai ieftin.
GRIJA MARE!
Cand o sa dai telefonul sa faci un reset factory ca altfel poate sa iti gaseasca date personale. Numere de telefoane salvate in memoria telefonului, conturi de Google, Facebook, TPU.

Sper ca te-am ajutat.
O zi minunata in continuare iti doresc.

| xXxDragosHHHxXx explică (pentru RaduTN):

Lafel si tie. Mersi mult!

| RaduTN a răspuns (pentru xXxDragosHHHxXx):

Cu placere.
Bye-Bye wave

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

600-650 lei! happy

| FelixDilanMen a răspuns:

Merita. Cu 1000 de lei poti sa il cumperi.
Dar uite care e pretu real.