| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Am doua windows-uri, 7 si 8 si eu vreau sa il dezintalez pe 7 si nu stiu cum. Vreau sa il dezintalez cat mai repede deoarece mi-se blocheza mereu. Inainte nu mi-se bloca dar dupa ce am facut greseala sa il instalez pe 7... Va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti cum se dezintaleza saptele.

Răspuns Câştigător
| Moraru_Claudiu_Remus_1976 a răspuns:

Nu trebuie sa dezintalezi windowsul.Trebuie doar sa bagi CD/DVD-ul cu windowsul dorit in calculator si sa-l instalezi.Nimic mai mult.Ai grija la drivere.Eu folosesc 3dp Chip si 3dp Net.Dar tu poti folosi si altul daca vrei.Ai grija ce faci. Poate sa stearga tot ce e pe PC daca nu ai grija deci puneti lucrurile importante pe un stick sau un CD (incluzand driverele)

Avand in vedere ca ai instalat windows 7 nu trebuie sa te mai duci in BIOS sa setezi First Boot Device.

Sper ca am fost de folos si daca am gresit in legatura cu ceva corectatima si o sa am grija ca data viitoare sa nu repet dimnou greseala.

2 răspunsuri:
| Morelove a răspuns:

Dece nuai neam uitat la nu stu ce orc

| Morelove a răspuns:

Scuze pentru raspunsu ala