| Ranzburg_Alex_1992 a întrebat:

am si eu o problema.
am fost la un prieten de i-am intalat cateva programe pe calculatorul sau, dar exista o problema dupa ce dau restart la pc imi dispar shorcuturile de pe desktop(la programele care i le-am instalat eu) si nu numai atat imi dezinstaleaza si acele programe...raman doar programele care erau inainte...
Ce sa fac sa nu imi mai dezintaleze programele?
Astept raspuns URGENT

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

E veche intrebarea, dar raspunsul meu e ca prietenul avea un virus puternic sau era bifata aiurea vreo setare din bios.