| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu care este cel mai bun player pentru muzica. Am Foobar 2000 si windows media player. Winamp mi se pare vechi si varza. Am placa audio dedicata un ASus Xonar DGX si vreau un player cu bass si inalte. Mentionez ca am casti foarte bune. Va multumesc.

4 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Windows media player este foarte bun.

| Bimmer a răspuns:

Winamp nu ofera acel bass profund. Oricum atunci cand iti activezi eq pe windows media player, la calitatea sunetului bate Winamphappy

| anonim_4396 explică (pentru Bimmer):

Așa este. Ai mai putea încerca AIMP care e preferat de mulți peste Winamp.
http://www.aimp2.us/aimp3-download.php
Windows Media Player a devenit mai bun de la ultimele versiuni. Unii spun că e varză pentru că nici nu-l utilizează(n-au făcut-o vreodată prea mult). Tot aceleași persoane ar spune același lucru despre Internet Explorer care a devenit foarte bun la ultimele versiuni(10, 11).

Oricum, nu există probabil chiar cel mai bun program în ceva anume. Dar trebuie să admit că mie niciodată nu mi-a plăcut Winamp și ca să se fi auzit ceva mai bine mai trebuia să instalezi și plugin-uri separate pe când alte programe oferă calitate mai bună out of the box. Dar deh...a fost foarte popular prin anii 2000.

| cristy1000 a răspuns:

Winamp CEA MAI NOUA VERSIUNE te asigur ca e cel mai bun! Windows media player e varza!